fbpx

Zabezpečenie financovania kupujúcemu​

Zabezpečenie financovania pre kupujúceho je jednou z kľúčových služieb, ktoré naša realitná kancelária poskytuje. Táto služba je určená pre kupujúcich, ktorí hľadajú spôsob, ako získať finančné prostriedky na nákup nehnuteľnosti.

Náš tím skúsených finančných poradcov a hypotekárnych špecialistov pracuje s kupujúcimi a pomáha im zabezpečiť financovanie potrebné na nákup nehnuteľnosti. Poradcovia sú odborníkmi na trhu s nehnuteľnosťami a majú dlhoročné skúsenosti v oblasti financovania.Poradcovia poskytujú kupujúcim konkrétne finančné riešenia, ktoré sa najlepšie hodí pre ich individuálne potreby. Títo odborníci pomáhajú s výberom najvhodnejšieho financovania, ako napríklad hypotéku, úver na nehnuteľnosť alebo iný druh financovania.

Cieľom našej kancelárie je zabezpečiť, aby kupujúci dostali finančné prostriedky na nákup nehnuteľnosti a aby sa predaj nehnuteľnosti uskutočnil rýchlo a bez problémov. Naša snaha je poskytnúť kupujúcim najlepšiu možnú finančnú podporu a pomôcť im splniť ich sny o vlastníctve nehnuteľnosti. Táto služba je taktiež výhodou pre predávajúceho nakoľko to môže urýchliť a zjednodušiť proces predaja.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Ako postupovať, keď vám príde oznámenie o dražbe?

Problematika dobrovoľných dražieb je upravená zákonom č. 527(2002 Z. z o dobrovoľných dražbách). V aktuálnom článku sa budeme venovať krokom, ktoré je možné realizovať v prípade, že dostanete takéto oznámenie a niektorým právnym a praktickým inštitútom, s ktorými prídete do kontaktu v tejto fáze procesu.

čítaj viac »

Virtuálna 3D prehliadka + video

Virtuálna 3D prehliadka je moderný spôsob, ako zákazníkom umožniť prehliadať si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova. Naša realitná kancelária sa špecializuje na vytváranie realistických 3D

čítaj viac »

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov