fbpx

Homestaging + profesionálne fotenie

Homestaging je umenie predajného upravovania interiéru s cieľom predaja nehnuteľnosti. Ide o techniku, ktorá zlepšuje atraktivitu a prezentáciu nehnuteľnosti. Cieľom je predstaviť nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálnych kupcov a uľahčila predaj. Homestaging sa často spája s profesionálnym fotením, ktoré je ďalšou dôležitou súčasťou procesu predaja nehnuteľností.

Naša realitná kancelária ponúka službu homestagingu a profesionálneho fotenia, ktoré môžu pomôcť majiteľom nehnuteľností dosiahnuť lepšiu predajnú cenu a zvýšiť záujem potenciálnych kupcov.Naši skúsení profesionálni homestageri pracujú s majiteľmi nehnuteľností na vypracovaní plánu homestagingu. Tento plán zahŕňa drobné zmeny v interiéri, ako sú umiestnenie nábytku, farebné kombinácie, doplnky a dekorácie, aby sa nehnuteľnosť stala príťažlivejšou a útulnejšou.

Po dokončení homestagingu, naši profesionálni fotografi zachytia všetky zmeny a zaujímavé prvky nehnuteľnosti pomocou najnovších technológií a vysokokvalitných zariadení.Tieto fotografie a videá potom použijeme na vytvorenie prezentácie nehnuteľnosti na našej webovej stránke a iných online platformách, ktoré sa používajú pri predaji nehnuteľností.Naša realitná kancelária sa snaží poskytnúť všetky potrebné služby pre úspešný predaj nehnuteľnosti. Homestaging a profesionálne fotenie sú dôležité nástroje, ktoré môžu pomôcť majiteľom nehnuteľností získať najlepšiu možnú cenu a urýchliť proces predaja.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Kde inzerovať reality?

Každý z nás je individuálnou osobnosťou s jedinečnými črtami a životnými skúsenosťami a táto originalita sa plne prejavuje aj pri transakciách na realitnom trhu. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je

čítaj viac »

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov