fbpx

Ako realitná kancelária, ponúkame službu cieleného marketingu, ktorá zahŕňa využitie rôznych reklamných kanálov s cieľom osloviť konkrétnu cieľovú skupinu potenciálnych klientov.Naša stratégia cieleného marketingu začína analýzou trhu a identifikáciou našej cieľovej skupiny zákazníkov. Potom sa zameriavame na prispôsobenie našej marketingovej komunikácie tak, aby čo najlepšie zodpovedala preferenciám a potrebám tejto cieľovej skupiny.

Jedným z našich reklamných kanálov je inzertný portál, ktorý umožňuje prezentovať našu ponuku nehnuteľností na internete. Využívame tiež sociálne siete, kde môžeme cielene osloviť potenciálnych zákazníkov na základe ich veku, pohlavia, miesta pobytu a ďalších parametrov. Ďalšou formou reklamy sú letáky, ktoré distribuujeme v konkrétnych lokalitách, kde predpokladáme, že sú naši potenciálni zákazníci.

Okrem toho máme aj databázu našich klientov, ktorú využívame na zasielanie cielených emailových kampaní s ponukou vhodných nehnuteľností. Táto forma marketingu je mimoriadne efektívna, pretože zákazníci v našej databáze už vyjadrili záujem o nehnuteľnosti a pravdepodobne budú otvorenejší voči našej ponuke.

Celkovým cieľom cieleného marketingu je maximalizovať úspešnosť našej marketingovej kampane a zvýšiť počet predajov a prenájmov nehnuteľností. S využitím tejto stratégie dokážeme minimalizovať straty času a nákladov na reklamu a dosiahnuť vyššie zisky pre našu realitnú kanceláriu.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov