fbpx

Ocenenie nehnuteľnosti zadarmo

Naša realitná kancelária poskytuje službu ocenenia nehnuteľnosti zadarmo. Táto služba je určená pre majiteľov nehnuteľností, ktorí chcú zistiť správnu predajnú cenu svojej nehnuteľnosti.Cenová analýza nehnuteľnosti sa vypracováva na základe rôznych faktorov, ako sú umiestnenie nehnuteľnosti, stav a vek nehnuteľnosti, okolité objekty, trhové podmienky a mnoho ďalších faktorov.

Naši makléri vypracujú detailnú cenovú analýzu nehnuteľnosti na základe týchto faktorov a podľa toho určia predajnú cenu.Po vypracovaní cenovej analýzy nehnuteľnosti, usporiadame spoločnú konzultáciu s majiteľom nehnuteľnosti, aby sme prezentovali výsledky a spoločne určili optimálnu predajnú cenu.

V našej realitnej kancelárii sa snažíme byť maximálne presní a poskytovať kvalitné služby v oblasti predaja nehnuteľností. Sme tu pre našich klientov a snažíme sa im poskytnúť všetky potrebné informácie a poradenstvo pri predaji nehnuteľnosti.

Našim cieľom je pomôcť majiteľom nehnuteľností získať najvyššiu možnú predajnú cenu a uľahčiť celý proces predaja nehnuteľnosti. Služba ocenenia nehnuteľnosti zadarmo je jednou z našich základných služieb a sme hrdí na to, že môžeme pomôcť majiteľom nehnuteľností získať správnu predajnú cenu.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Ako postupovať, keď vám príde oznámenie o dražbe?

Problematika dobrovoľných dražieb je upravená zákonom č. 527(2002 Z. z o dobrovoľných dražbách). V aktuálnom článku sa budeme venovať krokom, ktoré je možné realizovať v prípade, že dostanete takéto oznámenie a niektorým právnym a praktickým inštitútom, s ktorými prídete do kontaktu v tejto fáze procesu.

čítaj viac »

Virtuálna 3D prehliadka + video

Virtuálna 3D prehliadka je moderný spôsob, ako zákazníkom umožniť prehliadať si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova. Naša realitná kancelária sa špecializuje na vytváranie realistických 3D

čítaj viac »

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov