fbpx

Sme Nestor Capital

Už od roku 2015 sa snažíme priniesť zmenu a maximálnu transparentnosť profesii realitného makléra, ktorá bola hlavne v oblasti výkupu nehnuteľností postrádateľná. Prinášame pre klienta prvotriednu službu založenú na faktoch a férových vzťahoch. Sme tu pre vás v každej životnej situácii.

zrealizovaných obhliadok
1 +
objem predaných nehnuteľností
1
predaných nehnuteľností
1

za rok 2023

Trebisovska5-22

Našim cieľom je, aby klient dostal maximum peňazí za svoju nehnuteľnosť a to aj v prípade, ak sa ocitne v zložitej životnej situácií.

Prinášame kvalitnú službu podporovanú modernými technológiami s vysokým dôrazom na spokojnosť klienta

sebastian-schuppik-f57y02jKMzw-unsplash

Náš tím je tu pre vás

Bc. Martin Nestor, RSc.

konateľ, senior maklér

Cítime hlbokú zodpovednosť...

Ako spoločnosť, cítime hlbokú zodpovednosť za pomoc ľuďom v ťažkých situáciách a tým, ktorí nemajú strechu nad hlavou. Angažujeme sa v rôznych aktivitách, aby sme prinášali pozitívne zmeny do života ľudí. 2% z našej dane podporujeme neziskovú organizáciu Depaul Slovensko.

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader

Ak ste využili naše služby, budeme radi ak zanecháte spätnú väzbu. Váš názor zlepšuje naše služby.
Ďakujeme.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov