fbpx

Sme Nestor Capital

Už od roku 2015 sa snažíme priniesť zmenu a maximálnu transparentnosť profesii realitného makléra, ktorá bola hlavne v oblasti výkupu nehnuteľností postrádateľná. Prinášame pre klienta prvotriednu službu založenú na faktoch a férových vzťahoch. Sme tu pre vás v každej životnej situácii.

1 +
zrealizovaných obhliadok
1
objem predaných nehnuteľností
1
predaných nehnuteľností

za rok 2022

Trebisovska5-22

Našim cieľom je, aby klient dostal maximum peňazí za svoju nehnuteľnosť a to aj v prípade, ak sa ocitne v zložitej životnej situácií.

Prinášame kvalitnú službu podporovanú modernými technológiami s vysokým dôrazom na spokojnosť klienta

sebastian-schuppik-f57y02jKMzw-unsplash

Cítime hlbokú zodpovednosť...

Ako spoločnosť, cítime hlbokú zodpovednosť za pomoc ľuďom v ťažkých situáciách a tým, ktorí nemajú strechu nad hlavou. Angažujeme sa v rôznych aktivitách, aby sme prinášali pozitívne zmeny do života ľudí. 2% z našej dane podporujeme neziskovú organizáciu Depaul Slovensko.

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader

Ak ste využili naše služby, budeme radi ak zanecháte spätnú väzbu. Váš názor zlepšuje naše služby.
Ďakujeme.

Náš tím je tu pre vás

Bc. Martin Nestor, RSc.

konateľ, senior maklér

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov