fbpx

Nájdite si svoje vysnívané bývanie

Komplexný proces, ktorý šetrí váš čas, energiu a peniaze.

PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Ak túžite po mieste, kde sa vaše sny môžu slobodne rozvinúť a kde môžete vytvoriť domov, ktorý bude úplne odzrkadľovať vašu osobnosť a jedinečné preferencie, potom tento byt je pre vás doslova stvorený.

Zdá sa vám nemožné nájsť špeciálnu nehnuteľnosť, kde by ste si vytvorili dokonalé rodinné zázemie aj s vlastnou kanceláriou a miestom pre návštevy a dokonale skĺbili rodinný život a prácu? Honosné sídlo, ktoré Vám ponúkame na predaj spĺňa všetky tieto kritéria.

Ponúkame Vám na predaj slnečný kompletne zariadený 2-izbový byt o veľkosti 45,4m2 s balkónom. Projekt Hviezdne Bývanie spĺňa všetky atribúty moderného bývania.

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 4-izbový byt o rozlohe 86m2 s murovanou zasklenou priestrannou terasou o rozlohe 24m2 , dokopy má byt úctyhodných 110m2, terasu je možné využívať ako 5 izbu.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 1-izbový byt na ideálnom 1.poschodí s pekný výhľadom na okolité prostredie.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný zariadený 3 izbový byt, ktorý má skvelú dispozíciu s priestrannou chodbou, dostatkom úložného priestoru, 3 samostatnými nepriechodnými izbami, obývačkou s veľkou loggiou o výmere 4m2, samostatnou toaletou,kúpeľňou a kuchyňou.

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 3,5 izbový byt , nachádzajúci sa na najvyššom poschodí bytového domu, disponujúceho 2 loggiami o rozlohe 7,5 m2, z ktorých máte exkluzívny výhľad na okolité prostredie.

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 37,67m2 plus loggia o výmere 3,65m2 z ktorej je príjemný výhľad na okolité prostredie.

Ponúkame Vám na predaj čerstvo kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-izbový byt na 5 poschodí s výťahom, ktorý zaujme skvelou dispozíciou a svojou priestrannosťou.

kame Vám na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt, ktorý v spolupráci s interiérovou dizajnérkou je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny komfort bývania pri využívaní dennej a nočnej časti.

Ponúkame Vám na predaj slnečný 1 izbový reprezentatívny štýlový priestor na zvýšenom prízemí v historickej budove Zehnhaus z roku 1902 s atmosférou Starého mesta.

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt vhodný ako štartovací byt pre prvokupujúceho alebo ako investičný byt, ktorý je možné okamžite prenajímať, keďže sa predáva s kompletným zariadením.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v suteréne výnimočného bytového domu z roku 1890, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Byt je pripravený na kompletnú rekonštrukciu a je vhodný pre klienta, ktorý hľadá vlastný pracovný priestor s úžasnou atmosférou Starého Mesta.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj renovovaný 2-izbový byt v Trnave. Je vhodný ako štartovací byt ale aj ako kúpa investičného bytu na prenájom za cenovo výhodnú nadobúdaciu kúpnu cenu.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovanú garsónku, ktorá v sebe dokáže skĺbiť dennú a nočnú časť, s dostatkom úložného priestoru a zároveň ponúka aj miesto na pracovný kútik s príjemným nerušeným výhľadom na okolité prostredie.

Referencie klientov

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov