fbpx

Nákup nehnuteľností
transparentne a férovo

Získajte maximum peňazí za svoj dom, byt či pozemok.

Pomôžeme vám zbaviť sa starostí

Odkúpime vášu nehnuteľnosť rýchlo a diskrétne až do 100% hodnoty. Prevedieme vás celým procesom predaja, zmluvy pripravíme do 24 hodín a vyplatíme všetky záväzky.

Byt, dom aj pozemok

Vykupujeme všetky typy nehnuteľností vrátane bytov, rodinných domov a pozemkov s atraktívnymi investičnými príležitosťami. Odkúpime aj nehnuteľnosti, na ktorý je začatý výkon záložného práva a hrozí nútený predaj. Naše aktivity sú zamerané hlavne na oblasť Bratislavy a okolia.

Benefity predaja s nami

Ak nestíhate splácať svoje záväzky, vaše dlhy vyrovnáme rýchlo a bez čakania. Všetky obhliadky vybavíme za vás, maximalizujeme predajnú cenu a postaráme sa o opravy a vypratanie. Dátum predaja si jednoducho určujete sami. 

Áno samozrejme môžete. Všetko je o transparentnej a korektnej komunikácii. Vopred sa vždy na podstatných bodoch ako je sťahovanie z nehnuteľnosti s klientom dohodneme a určíme si presný dátum, kedy má byť nehnuteľnosť voľná a ako dlho môžete nehnuteľnosť užívať a to vždy s ohľadom na špecifiká a potreby klienta.

Áno viete. Dokážeme efektívne a rýchlo spoločne s vami vyhodnotiť  situáciu a navrhnúť vám možné riešenia, na základe ktorých sa rozhodnete ako ďalej postupovať. Je dôležité, aby uvedené viedlo k úspešnému predaju nehnuteľností a zastaveniu výkonu záložného práva a to vždy s ohľadom na vaše osobné záujmy.

Áno radi Vám bezplatne poradíme a preberieme si nezáväzne spôsoby a možnosti oddĺženia vždy s ohľadom na vaše špeciálne potreby a požiadavky.

Pravdaže je to možné. Po spoločnom posúdení situácie, vysvetlení všetkých špecifík a po splnení vopred odkomunikovaných podmienok sa na tom samozrejme vieme s vami dohodnúť.

Jednoduché kroky predaja
nehnuteľnosti

01

Obhliadka

Na krátkom stretnutí si potvrdíme stav nehnuteľnosti, prediskutujeme ďalšie kroky a zodpovieme všetky vaše otázky.

02

Ohodnotenie

Naši analytici vypočítajú cenu vašej nehnuteľnosti a vytvoria na mieru cenovú ponuku, na okamžitý predaj vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

Plynulo vás prevedieme celým procesom predaja a zaplatíme všetky poplatky. Peniaze za nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

BLOG

predaj nehnutelnosti

Tipy pri predaji nehnuteľnosti

Myslíte si, že nastal správny čas na predaj nehnuteľnosti? Prinášame vám niekoľko užitočných tipov, ktoré vám pomôžu pri predaji vašej nehnuteľnosti Trh s nehnuteľnosťami sa nezastavil

čítaj viac »

Referencie klientov

Chcete začať s predajom už dnes?
Dohodnime si stretnutie online

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hňed, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov