fbpx

Virtuálna 3D prehliadka + video

Virtuálna 3D prehliadka je moderný spôsob, ako zákazníkom umožniť prehliadať si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova. Naša realitná kancelária sa špecializuje na vytváranie realistických 3D modelov nehnuteľností, ktoré sa dajú prehliadať online.Naši skúsení fotografi a grafici vytvoria virtuálnu 3D prehliadku vašej nehnuteľnosti. Tento model nehnuteľnosti zahrňuje detailné fotografie, panoramatické zábery a 360-stupňový pohľad z každej miestnosti, ktorý vytvára pocit, akoby ste sa prechádzali po nehnuteľnosti.

Okrem virtuálnej 3D prehliadky si naši záujemcovia môžu pozrieť aj video prehliadku nehnuteľnosti, ktoré prináša ešte reálnejší pocit z prechádzania sa po nehnuteľnosti. Vďaka videu si záujemcovia môžu vychutnať detaily a zistiť viac informácií o nehnuteľnosti, ako sú rozmery, dispozícia miestností, stav nehnuteľnosti a podobne.

Tento spôsob prehliadania nehnuteľností umožňuje potenciálnym kupujúcim prehliadať si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova, bez toho aby museli fyzicky navštíviť nehnuteľnosť. Toto je ideálny spôsob, ako ušetriť čas a námahu, a získať presnú predstavu o nehnuteľnosti. Virtuálna 3D prehliadka s videom tiež umožňuje predajcom prilákať zákazníkov z rôznych častí krajiny, čím sa zvyšuje potenciál predaja nehnuteľnosti.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov