fbpx

Právne poradenstvo je kľúčovou súčasťou procesu predaja nehnuteľnosti, ktorá zabezpečuje, že predaj je bezpečný a že všetky právne dokumenty sú správne a kompletné. Naša realitná kancelária ponúka právne poradenstvo ako súčasť našich služieb pre našich klientov.Náš tím skúsených právnikov a poradcov sa zameriava na poskytovanie komplexného právneho poradenstva v rámci procesu predaja nehnuteľností. Tím pracuje s majiteľmi nehnuteľností a poskytuje podporu v oblasti správnej dokumentácie a pri príprave kúpnej zmluvy.

Konkrétne, náš tím zabezpečuje, že všetky potrebné právne dokumenty sú správne vyplnené a overené. Naši právnici môžu taktiež pomôcť pri riešení právnych problémov týkajúcich sa predaja nehnuteľností, napríklad v prípade, ak existuje nejasnosť ohľadom vlastníctva nehnuteľnosti alebo iných právnych otázok.Navyše, náš tím môže byť k dispozícii aj po dokončení predaja, aby zodpovedal akékoľvek otázky alebo pomohol pri riešení prípadných problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť po predaji nehnuteľnosti.

Celkovo poskytujeme klientom profesionálnu právnu podporu počas celého procesu predaja nehnuteľnosti. Naša snaha je zabezpečiť, aby sa predaj nehnuteľnosti uskutočnil bez problémov a aby sa naši klienti mohli sústrediť na ďalšie veci, ktoré sú pre nich dôležité.

Zdieľaj článok

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Mohlo by vás zaujímať

Ako postupovať, keď vám príde oznámenie o dražbe?

Problematika dobrovoľných dražieb je upravená zákonom č. 527(2002 Z. z o dobrovoľných dražbách). V aktuálnom článku sa budeme venovať krokom, ktoré je možné realizovať v prípade, že dostanete takéto oznámenie a niektorým právnym a praktickým inštitútom, s ktorými prídete do kontaktu v tejto fáze procesu.

čítaj viac »

Virtuálna 3D prehliadka + video

Virtuálna 3D prehliadka je moderný spôsob, ako zákazníkom umožniť prehliadať si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova. Naša realitná kancelária sa špecializuje na vytváranie realistických 3D

čítaj viac »

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov