Komplexný prehľad našich služieb

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením fiančného plánu.

Nákup nehnuteľností

Trh s nehnuteľnosťami vykazuje vysokú mieru stability a neustály rast. V rámci nášho produktového portfólia nakupujeme všetky typy nehnuteľností vrátane bytov, rodinných domov a pozemkov s atraktívnymi investičnými príležitosťami. Odkúpime aj nehnuteľnosti, na ktorý je začatý výkon záložného práva a hrozí nútený predaj. Naše aktivity sú zamerané hlavne na oblasť Bratislavy a okolia.

Predaj nehnuteľností

Špecializujeme sa najmä na predaj exkluzívnych nehnuteľnosti, pričom všetky poskytované služby sú šité na mieru klientovi. Spolupráca s realitným maklérom je výhodou, pretože vám pomáhame maximalizovať predajnú cenu a zabezpečíme ďalšie nevyhnutné činnosti, ktoré vám ušetria množstvo času aj energie.

Odkúpenie nehnuteľností počas dedičského konania

Ak viete, že nehnuteľnosť budete po ukončení dedičského konania predávať, môžete k tomuto kroku pristúpiť ešte pred ukončením dedičského konania. Vďaka tomuto postupu ušetríte množstvo času, ktorý by ste inak venovali predaju nehnuteľnosti po ukončení procesu.

Odkúpenie družstevného bytu od družstva

Vlastníctvo družstevného bytu má svoje špecifiká. Každé družstvo má vytvorené stanovy, v ktorých môže napríklad určiť, že družstevný byt nemožno ďalej prenajať alebo s ním inak disponovať. Aj preto sa mnohí majitelia rozhodnú družstevný byt predať. V prípade záujmu o predaj družstevného bytu je družstvo povinné umožniť predaj bytu do dvoch rokov od predloženia žiadosti o predaj.

Hypotekárne poradenstvo a správa osobných financií

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky. Okrem základných hypotekárnych služieb, či refinancovania úverov vám poradíme aj s poistením zdravia a majetku alebo správnym vytvorením rezervy. Investujte s rozumom a nechajte peniaze pracovať za vás.

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením fiančného plánu.

FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede súvisiace s nákupom a predajom nehnuteľností

Áno samozrejme môžete. Všetko je o transparentnej a korektnej komunikácii. Vopred sa vždy na podstatných bodoch ako je sťahovanie z nehnuteľnosti s klientom dohodneme a určíme si presný dátum, kedy má byť nehnuteľnosť voľná a ako dlho môžete nehnuteľnosť užívať a to vždy s ohľadom na špecifiká a potreby klienta.

Áno viete. Dokážeme efektívne a rýchlo spoločne s vami vyhodnotiť  situáciu a navrhnúť vám možné riešenia, na základe ktorých sa rozhodnete ako ďalej postupovať. Je dôležité, aby uvedené viedlo k úspešnému predaju nehnuteľností a zastaveniu výkonu záložného práva a to vždy s ohľadom na vaše osobné záujmy.

Pravdaže je to možné. Po spoločnom posúdení situácie, vysvetlení všetkých špecifík a po splnení vopred odkomunikovaných podmienok sa na tom samozrejme vieme s vami dohodnúť.

Áno radi Vám bezplatne poradíme a preberieme si nezáväzne spôsoby a možnosti oddĺženia vždy s ohľadom na vaše špeciálne potreby a požiadavky.

Áno, poskytujeme aj túto službu. Máme vlastnú realitnú kanceláriu a vieme nehnuteľnosť po spoločnom vyhodnotení situácie predať ešte pred výkonom záložného práva tak, aby situácia bola vo váš prospech.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hňed, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov