fbpx

Nájdite si svoje vysnívané bývanie

Komplexný proces, ktorý šetrí váš čas, energiu a peniaze.

PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt, ktorý v spolupráci s interiérovou dizajnérkou je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny komfort bývania pri využívaní dennej a nočnej časti.

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 3,5 izbový byt , nachádzajúci sa na najvyššom poschodí bytového domu, disponujúceho 2 loggiami o rozlohe 7,5 m2, z ktorých máte exkluzívny výhľad na okolité prostredie.

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt vhodný ako štartovací byt pre prvokupujúceho alebo ako investičný byt, ktorý je možné okamžite prenajímať, keďže sa predáva s kompletným zariadením.

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v suteréne výnimočného bytového domu z roku 1890, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Byt je pripravený na kompletnú rekonštrukciu a je vhodný pre klienta, ktorý hľadá vlastný pracovný priestor s úžasnou atmosférou Starého Mesta.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj renovovaný 2-izbový byt v Trnave. Je vhodný ako štartovací byt ale aj ako kúpa investičného bytu na prenájom za cenovo výhodnú nadobúdaciu kúpnu cenu.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovanú garsónku, ktorá v sebe dokáže skĺbiť dennú a nočnú časť, s dostatkom úložného priestoru a zároveň ponúka aj miesto na pracovný kútik s príjemným nerušeným výhľadom na okolité prostredie.

Referencie klientov

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov