fbpx

Príležitosť vo Veľkom Grobe: Dokončte si Váš Vlastný Rodinný Dom

Veľký Grob, okres Galanta

Predajná cena

109.900

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Ponúkame vám na predaj tuto jedinečnú investičnú príležitosť – rozostavaný dvojposchodový rodinný dom vo Veľkom Grobe. Tento projekt ponúka veľký potenciál pre tých, ktorí chcú dokončiť svoj domov podľa vlastných predstáv. Tento projekt má už postavené základy a obvodové múry, čo zabezpečuje stabilný základ pre ďalšiu výstavbu.

Jednou z hlavných výhod tejto nehnuteľnosti je možnosť flexibilného využitia. Môžete ho dokončiť ako jednu veľkú bytovú jednotku alebo ako dve samostatné bytové jednotky, čo zvyšuje jeho investičnú hodnotu. K dispozícii je kompletná projektová dokumentácia, ktorá výrazne uľahčuje proces dostavby pre nového vlastníka.

Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na komunikácii vedúcej po ulici, čo zjednodušuje pripojenie. Elektrická rozvodná skriňa je už umiestnená na pozemku a taktiež sa tu nachádza napojenie na verejný vodovod. Zvislá nosná konštrukcia domu je vyrobená z kvalitných tehál Termobrik s hrúbkou 300 a 250 mm.

Dom má dômyselne riešené dispozičné usporiadanie. Okrem izieb, obývačky, kuchyne a kúpeľní projektant myslel aj na technickú miestnosť, garáž a terasu, čím zabezpečil maximálnu funkčnosť a komfort pre budúcich majiteľov. Na dokončenie tohto rodinného domu sa odhadujú náklady vo výške 60 000 € až 80 000 €, čo predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť.

Poprechádzajte sa po tomto rodinnom dome, odmerajte si potrebné rozmery vášho domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=yhXTer6piAx

Celková úžitková plocha domu je 183 m², pričom prvá bytová jednotka má 108 m² a druhá bytová jednotka 75 m². Pozemok je rovinatý o rozlohe 605 m², čo poskytuje dostatok priestoru pre záhradu či ďalšie exteriérové úpravy.

Lokalita domu je ďalším veľkým plusom. Nehnuteľnosť sa nachádza konci slepej ulice, v tichom a zelenom prostredí, čo zabezpečuje súkromie a kľud. V blízkosti sú dostupné všetky potrebné služby, ako obchod, kaviareň, lekáreň, kostol, obecný úrad, futbalové a športové ihrisko. Do centra Bratislavy sa dostanete autom len za 30 minút a do Senca len za 10 minút, čo robí túto lokalitu ideálnou pre tých, ktorí chcú bývať v pokojnom prostredí, ale zároveň blízko mesta.

Neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť na investíciu do rodinného domu s veľkým potenciálom vo vyhľadávanej lokalite Veľkého Grobu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: +421 905 310 331. V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Dostali ste sa do situácie, kedy máte vybranú novú nehnuteľnosť, ale ešte ste nepredali tú svoju? S nami to už nie je problém! Ako profesionálna realitná kancelária ponúkame rýchly odkup vašej nehnuteľnosti. Vyriešte predaj bez stresu a zaistite si financie pre váš nový domov hneď teraz. Kontaktujte nás a my zabezpečíme, aby váš prechod do nového bývania bol plynulý a bezproblémový.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov