fbpx

Pozemok s veľkým potenciálom, len 15 minút od Bratislavy

Sacky, Bernolákovo, okres Senec

Predajná cena

94.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačnú chatu? Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 400 m² v tichej a nerušenej časti Bernolákova. Táto lokalita spája pokojné prostredie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy, ktorá je vzdialená len 15 minút autom. Perfektné miesto pre rodinné bývanie alebo víkendový únik z ruchu veľkomesta.

Pozemok je plne pripravený na výstavbu, čo vám umožní začať s realizáciou vašich plánov bez zbytočných prieťahov. Na pozemku sa už nachádza železobetónová základová doska o rozmere 9×7 m², ktorá poskytuje pevný a stabilný základ pre vašu budúcu stavbu. Okrem toho, hneď za základovou doskou nájdete oporný múr dlhý 15 metrov a vysoký 2 metre, ktorý zabezpečuje dodatočnú stabilitu a súkromie pre váš nový domov.

Nemusíte sa starať o zavedenie inžinierskych sietí – pozemok je už vybavený všetkými potrebnými prípojkami. K dispozícii je elektrická energia a voda, čo výrazne zjednodušuje proces výstavby. Odpadové vody sú riešené formou žumpy.

Podľa územného plánu je na tomto pozemku povolená výstavba, takže sa môžete pustiť do realizácie svojho projektu bez obáv z byrokratických prekážok. Maximálny index zastavanosti je 0,25. Územný pán dovoľuje postaviť až dve podlažia.. Tento pozemok ponúka dostatok priestoru na vytvorenie ideálneho bývania, ktoré bude plne vyhovovať vašim potrebám a predstavám.

Bernolákovo je obľúbenou lokalitou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pokojného prostredia a dobrej dostupnosti do Bratislavy. Blízkosť hlavného mesta znamená, že máte všetky mestské výhody na dosah ruky. Okolie ponúka množstvo príležitostí na relaxáciu a voľnočasové aktivity, či už preferujete prechádzky v prírode, cyklistiku alebo rodinné výlety.

Tento pozemok je perfektnou príležitosťou pre tých, ktorí chcú začať novú kapitolu v krásnom a pokojnom prostredí. Nechajte sa inšpirovať a začnite plánovať váš vysnívaný domov alebo chatu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: +421 905 310 331.

V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Dostali ste sa do situácie, kedy máte vybranú novú nehnuteľnosť, ale ešte ste nepredali tú svoju? S nami to už nie je problém! Ako profesionálna realitná kancelária ponúkame rýchly odkup vašej nehnuteľnosti. Vyriešte predaj bez stresu a zaistite si financie pre váš nový domov hneď teraz. Kontaktujte nás a my zabezpečíme, aby váš prechod do nového bývania bol plynulý a bezproblémový.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov