fbpx

Luxusný 14-izbový rodinný dom v srdci Bratislavy s impozantným výhľadom

Údolná, Bratislava I - Staré Mesto, okres Bratislava

Predajná cena

Cena dohodou

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať tento luxusný rodinný dom na hradnom kopci, s úchvatným výhľadom na celú Bratislavu. Tento 14 izbový rodinný dom otvára dvere do sveta, kde sa mieša klasický šarm minulosti s moderným komfortom a eleganciou, v dokonalom súzvuku s úchvatným výhľadom na pôvabnú panorámu Bratislavy.

Táto nehnuteľnosť je situovaná v tichej slepej uličke, čo poskytuje dostatok komfortu a súkromia, čo si vážia iba tí, ktorí tu bývajú. Okrem toho, je opticky oddelená od susedných domov stromami, čo pridáva na vašom súkromí. Tento luxusný rodinný dom je viac ako len klasický dom. Je to skvelá investičná príležitosť. Môže slúžiť ako rodinný dom pre tých, ktorí túžia po pohodlí a luxuse, ale aj ako právnická kancelária alebo ambasáda, keďže disponuje všetkými dispozičnými atribútmi pre takéto použitie.

Prízemie:
Prvým krokom do tohto úžasného domu je vstup do vstupnej haly. Ďalej toto podlažie disponuje obývacou izbou, ktorá je prepojená s kuchyňou. K dispozícii je aj elegantná spálňa, ktorá je útočiskom pre odpočinok a pohodlie. Príznačné je, že toto poschodie má svoj vlastný samostatný vstup na terasu, ktorá je miestom pre odpočinok, relax a stretávanie sa s prírodou. A nie len to, tento priestor je tak flexibilný, že môže slúžiť aj ako štýlová pracovňa pre vaše kreatívne a podnikateľské potreby.

Prvé nadzemné podlažie:
Keď postúpite na prvé nadzemné podlažie, dostanete sa do miesta, kde sa luxus stretáva s funkčnosťou. Veľká obývacia miestnosť s nádherným krbom je miestom, kde môžete prežívať útulné chvíle so svojimi blízkymi a priateľmi. Vedľa obývacej miestnosti sa nachádza rozľahlá plne vybavená kuchyňa. K dispozícii je tiež špajza, ktorá uspokojí všetky vaše potreby na skladovanie. Ďalšia kúpeľňa je ako šperk, ktorý doplní tento úžasný priestor. Dve izby na tomto podlaží môžu byť využité podľa vašich predstáv – ako ďalšie spálne alebo pracovné izby, ktoré budú náročným klientom poskytovať
priestor na ich tvorivé vízie a projekty.

Druhé nadzemné podlažie:
Posledné nadzemné podlažie, ktoré má opäť samostatný vstup, vás privíta vstupnou halou s prechodom do samostatnej časti, kde sa nachádzajú tri veľkolepé spálne. Ďalšia moderná kúpeľňa a priestranný šatník sú ako povinný darček pre tých, ktorí túžia po pohodlí. Aby sme toho nebolo málo, na tomto podlaží je aj posilňovňa, ktorá sa môže ľahko premeniť na ďalšiu izbu podľa vašich potrieb a túžob.

Tretie nadzemné podlažie:
Tento byt disponuje aj tratím nadzemným podlažím, ktoré môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. S modernou obývačkou, priestrannou spálňou, dobre vybavenou kuchyňou, elegantnou kúpeľňou a detskou izbou je tento priestor je pripravený na pohodlný život. To, čo robí toto nadzemné podlažie výnimočným, je jeho terasa s unikátnym výhľadom na rakúske kopce a na rieku Dunaj. Táto terasa je miestom pre relaxáciu, oddych a stretnutia v prírode. Je to flexibilný priestor, ktorý môže slúžiť aj ako elegantná pracovňa pre vaše kreatívne a podnikateľské potreby.
Neodmysliteľnou súčasťou tohto domu je aj rozmerná garáž pre až štyri autá.
Okolo celého domu sa člení rozsiahla záhrada s okrasnými stromčekmi. Táto nádherná záhrada je neodmysliteľnou súčasťou tejto nehnuteľnosti a poskytuje vám príležitosť užívať si pokojné chvíle v prírode, ďaleko od ruchu mesta.

Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač:
Hlavná časť:
https://my.matterport.com/show/?m=NWdgb1dMVn6
2-izbový:
https://my.matterport.com/show/?m=egP4eyxKKjV
4-izbový:
https://my.matterport.com/show/?m=iTZAT8quRpg

Nechajte sa okúzliť týmto výnimočným bývaním s výhľadom, ktorý je pripravený vám poskytnúť jedinečný životný štýl na hradnom kopci v Bratislave.

V blízkom okolí sa nachádzajú: kaviarne, reštaurácie, bary, banky, potraviny, Montessori škôlka, Horský park.

Na túto nehnuteľnosť má majiteľ vypracovaný znalecký posudok v hodnote 2.510.000eur.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:
0910 113 331. V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov