fbpx

Realitná kancelária v Bratislave

Hľadáte svoje vysnívané bývanie? Alebo chcete predať svoj dom, byt či pozemok? S nami to zvládnete rýchlo a bez starostí. Realitná kancelária Nestor Capital ponúka komplexné služby v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností. Naše služby sú realizované od A po Z, to znamená, že všetko vybavíme za Vás.

Naše služby

Realitná kancelária s ktorou je predaj aj nákup rýchly a jednoduchý

Premýšľate nad predajom či kúpou nehnuteľnosti? Našim klientom ponúkame nadštandardný servis, od vypracovania zmlúv, pomoci pri zabezpečení financovania až po úspešné ukončenie obchodného procesu. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami, vďaka ktorým bude kúpa či predaj Vašej nehnuteľnosti hračka.

Výkup nehnuteľností

Rýchle odkúpenie

Potrebujete urgentne predať Vašu nehnuteľnosť? Odkúpime ju od Vás.
Zmluvná dokumentácia už do 24 hodín
Bezplatné právne poradenstvo
Vždy férové podmienky bez rizika
Aj nehnuteľnosti v dražbe či exekúcii

Realitná kancelária

Nákup a predaj nehnuteľnosti

Pomôžeme Vám s celým procesom predaja či nákupu nehnuteľnosti. Rýchlo a bez starostí.
Stanovenie ceny nehnuteľnosti - ZADARMO
Kvalitné právne poradenstvo a servis
Profesionálne fotenie a 3D prehliadka
Efektívne marketingové aktivity

Ponuka nehnuteľností

Aktuálna ponuka nehnuteľností na predaj

V našej ponuke nájdete nehnuteľnosti na predaj v Bratislave a širšom okolí. Okrem samotnej kúpy Vám vďaka hypotekárnemu poradenstvu vieme pomôcť aj so samotným financovaním. Stačí si len vybrať.

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader
Využili ste naše služby? Ďakujeme. Veľmi nám záleží na ponúkaní profesionálnych a kvalitných služieb, preto Vás chceme požiadať o krátku recenziu. Aj vďaka Vám môžeme pracovať lepšie a efektívnejšie. Vaša recenzia môže pomôcť pri rozhodovaní ďalším potencionálnym záujemcom.
Ďakujeme.
zrealizovaných obhliadok
1 +
objem predaných nehnuteľností
1
predaných nehnuteľností
1

za rok 2022

Kde nás nájdete?

Realitná kancelária - Bratislava. Tešíme sa na stretnutie

Prehrať video
Kontakt
Otváracie hodiny
Po telefonickom dohovore možnosť stretnutia mimo otváracích hodín, cez víkendy či počas sviatkov. Neváhajte nás kontaktovať

Nájdite si svoje vysnívané bývanie

Komplexný proces, ktorý šetrí váš čas, energiu a peniaze.

Náš tím

Bc. Martin Nestor

konateľ, senior maklér

Najčastejšie otázky

Zodpovedali sme najčastejšie otázky od našich klientov

Získajte odpovede na otázky súvisiace s výkupom nehnuteľností

Tak ako vo všetkých oblastiach, aj v oblasti realít dnes panuje presýtenosť trhu množstvom relitných kancelárií a nimi ponúkaných služieb. Avšak aj tu platí, že nie je realitná kancelária ako realitná kancelária a ponúkané služby pod rovnakým názvom môžu byť diametrálne odlišné. Častokrát sa stretávame s tým, že počas samotného predaja sa opomenula dôležitá časť v zmluve, čo následne skomplikovalo či úplne znemožnilo celý obchod. Následne začína nekonečný proces pohadzovania zodpovednosti medzi klientom a realitnou kanceláriou. My to robíme inak. Spoločnosť Nestor Capital – REAL dbá nato, aby jej služby boli kvalitné, profesionálne, efektívne a s dôrazom na výsledok. Za naše služby preberáme aj zodpovednosť. To, že sme sa rozhodli ísť správnou cestou a naše služby realizujeme najlepšie ako vieme, potvrdzujú stovky spokojných klientov.

Ak ste rozhodnutí, že nehnuteľnosť chcete po ukončení dedičského konania predávať, môžete k tomuto kroku pristúpiť ešte pred ukončením dedičského konania. Vďaka tomuto postupu ušetríte množstvo času, ktorý by ste inak venovali predaju nehnuteľnosti po ukončení procesu.

Ak sa rozhodnete využiť naše služby a zveríte nám do rúk celý proces predaja, za prípravu zmlúv neplatíte. Všetky poplatky a náklady spojené s predajom sú zahrnuté vo vopred dohodnutej percentuálnej provízii. Každý predaj či výkup ovplyvňujú iné špecifické situácie a náležitosti, preto je ťažko definovať vopred, aké služby budeme poskytovať. Všetko Vám však vysvetlíme počas bezplatnej konzultácie.

Hneď na úvod povieme, že je to možné. Jednou zo služieb Nestor Capital je práve pomoc s nehnuteľnosťami, pri ktorých bol začatý výkon záložného práva alebo kde bol začatý proces dražby. Treba však upozorniť na to, že akákoľvek dražba je svojím spôsobom konečným riešením dlhodobo neriešených problémov. Je dôležité vedieť, že Vašu nehnuteľnosť môžete poskytnúť na výkup ešte aj v posledný deň pred konaním dražby a stále je to pre Vás výhodnejšie riešenie ako samotná dražba. Čas je v tomto prípade najdôležitejším faktorom, preto neodporúčame čakať. Naša spoločnosť Vám pomôže so všetkými právnymi podkladmi, v prípade záujmu Vašu nehnuteľnosť vykúpime za férových podmienok. Samozrejme za splnenia všetkých zákonom stanovených podmienok.

Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Bratislavy a v blízkom okolí. V našej ponuke nájdete nehnuteľnosti zo všetkých Bratislavských mestských častí:  Ružinov, Petržalka, Lamač, Devínska Nová Ves, Rača, Staré Mesto, Trnávka, Nivy, Vajnory, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Záhorská Bystrica, Rusovce, Nové Mesto, Dúbravka, Devín či Čunovo, ako aj nehnuteľnosti z okolitých obcí.

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online alebo osobne.

Máte záujem predať nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov