fbpx

Šikovne dispozične riešená garsónka vhodná ako investícia na prenájom

Vajnorská, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III

Predajná cena

99.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Vážení klienti,

nehnuteľnosť, ktorá vás oslovila, je už rezervovaná pre iných záujemcov. Ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, kontaktujte nás a my vám pomôžeme. Disponujeme aktívnou databázou klientov, vďaka ktorej spájame ľudí s rovnakými záujmami. Vašu nehnuteľnosť predáme rýchlo, bezpečne a za maximálnu cenu. Pri kúpe nehnuteľnosti vám pomôžeme nájsť vysnívaný byt alebo rodinný dom, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Keď o vás vieme, môžeme konať. Dajte nám o sebe vedieť!

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami!

+421 910 113 331
info@nestorcapital.sk
www.nestorcapital.sk

Exkluzívne vám ponúkame na predaj túto jedinečnú garsónku nachádzajúcu sa v širšom centre, do ktorej sa dostanete len krátkou prechádzku od Trnavského Mýta. Uprostred tehlového bytového domu, ktorý nesie v sebe črty staromestského bývania, vám predstavujeme byt, ktorý zjednocuje staromestský šarm s moderným pohodlím.

Tento byt, prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je ideálny pre jednotlivca alebo pár hľadajúci svoje prvé bývanie. Tento byt vzhľadom na svoju dispozíciu a lokalitu, v ktorej sa nachádza je ideálny nielen pre tých, ktorí sa rozhodli vstúpiť na cestu vlastného bývania, ale aj pre tých, ktorí hľadajú perspektívnu investíciu.

V prípade, že sa rozhodnete kúpiť tento byt ako investičný, je ho možné kúpiť s momentálne obývajúcim nájomcom alebo bez neho. Taktiež je tento byt ako stvorený vzhľadom na jeho lokalitu na krátkodobé prenájmy prostredníctvom populárnej platformy Airbnb, čím sa vám otvárajú dvere pre zaujímavé príjmy.

V roku 2020 prešla kúpeľňa dôkladnou rekonštrukciou. Z 6. poschodia bytového domu na ktorom sa tento byt nachádza si môžete užívať fascinujúci výhľad na mesto, ktorým môžete obdivovať každý deň.
Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=YYXspjy8Hs4

Aj keď momentálne bytový dom čaká rozsiahla rekonštrukcia s dobudovaním výťahu, nemusíte sa obávať vysokých mesačných nákladov do fondu opráv. K dnešnému dňu sa vo fonde opráv nachádza vyše 350 000€. Celkové mesačné poplatky, ktoré sa hradia správcovi sú len vo výške 80€.

Okolie ponúka množstvo výhod. V blizkosti bytového domu sa nachádzajú kaviarne, obchody, nákupné stredisko Centrál, Štadión O. Nepelu, ihriská.

Tento byt je príležitosťou, ktorú nechcete premeškať. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli usporiadať obhliadku tohto nádherného a funkčného bytu.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331.

V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov