fbpx

Priestranný rodinný dom ku ktorému dostanete ešte jeden grátis

Levárska, Gajary, okres Malacky

Predajná cena

154.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Ponúkame Vám na predaj atraktívny rodinný dom v Gajaroch, ktorý je ako stvorený pre rodinu s deťmi. Táto nehnuteľnosť zaujme na prvý pohľad svojou veľkosťou, funkčnosťou a praktickým riešením. Spolu s domom je súčasťou ponuky aj ďalší 1-izbový domček, ktorý ponúka rôzne možnosti využitia – môže poslúžiť ako miesto na bývanie pre člena rodiny alebo ho môžete prenajímať.

Hlavný 3-izbový dom s úžitkovou plochou 114,40 m² má výborne riešenú dispozíciu. Vstupná chodba vás zavedie do zariadenej kuchyne, priestranná obývačka poskytuje dostatok miesta na spoločné chvíle a relax. Dve nepriechodné izby sú ideálne ako spálne alebo detské izby, pričom novo zrekonštruovaná kúpeľňa ponúka všetok komfort, ktorý moderná domácnosť potrebuje. Súčasťou domu je aj praktická technická miestnosť.

Poprechádzajte sa po dome, odmerajte si potrebné rozmery vášho domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=Vpy7mVc9bb2

Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2010, pričom v rokoch 2020 a 2021 prešiel ďalšou čiastočnou rekonštrukciou. Nová strešná krytina bola inštalovaná v roku 2021, okná boli vymenené v roku 2020 a celý dom bol zateplený v roku 2021. K domu vedie chodník zo zámkovej dlažby. Kúrenie je možné buď kotlom na drobné uhlie alebo plynovým kotlom, čo ponúka flexibilitu a úsporu nákladov na vykurovanie.

Menší 1-izbový domček s úžitkovou plochou 67,30 m² je označený ako stavba bez súpisného čísla a ponúka rôzne možnosti využitia. Jeho dispozícia zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu ktorá je prepojená s obývačkou, kúpeľňu a na poschodí sa nachádza priestranná izba. Tento domček môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka pre člena rodiny prípadne pracovňa, alebo ho môžete prenajímať a vytvoriť si tak dodatočný príjem.
Obe nehnuteľnosti sa predávajú so zariadením, ktoré môžete vidieť na fotkách, čo uľahčuje sťahovanie a umožňuje okamžité bývanie.

Pred domom sa nachádza veľká, udržiavaná záhrada o rozlohe 212 m², ktorá je ideálna na relax, záhradkárčenie, alebo hry s deťmi. Záhrada ponúka dostatok priestoru na pestovanie rastlín, zriadenie detského ihriska alebo príjemné posedenie s rodinou a priateľmi.

Tento dom v Gajaroch je skvelou príležitosťou pre každého, kto hľadá komfortné bývanie v pokojnom prostredí. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes! Kontaktovať nás môžete prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331. V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Dostali ste sa do situácie, kedy máte vybranú novú nehnuteľnosť, ale ešte ste nepredali tú svoju? S nami to už nie je problém! Ako profesionálna realitná kancelária ponúkame rýchly odkup vašej nehnuteľnosti. Vyriešte predaj bez stresu a zaistite si financie pre váš nový domov hneď teraz. Kontaktujte nás a my zabezpečíme, aby váš prechod do nového bývania bol plynulý a bezproblémový.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov