fbpx

Moderný zrekonštruovaný 3-izbový byt na začiatku Petržalky

Mamateyova, Bratislava V - Petržalka, okres Bratislava

Predajná cena

197.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Vstúpte do sveta moderného bývania s našou najnovšou ponukou – kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na 2. poschodí bytového domu na začiatku Petržalky, jednej z najobľúbenejších lokalít tejto mestskej časti. S rekonštrukciou dokončenou tento rok je tento byt pripravený ponúknuť vám nielen pohodlný, ale aj štýlový domov.

Vstúpte cez bezpečnostné dvere do priestornej chodby, kde začína váš nový domov. Pri vstupe do bytu sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňou s vaňou. Ďalej sa chodbou dostanete do kuchyne, ktorá momentálne čaká na vaše nápady a vízie. Predpríprava kuchyne vám poskytuje možnosť uplatniť svoj osobný štýl a vytvoriť priestor, ktorý bude odzrkadľovať vaše preferencie.
Druhá časť bytu je dispozične riešená tak aby spĺňala všetky vaše potreby. Priestranná obývacia vám zabezpečí dostatočný komfort pre oddych, zatiaľ čo nepriechodná detská izba alebo pracovňa poskytuje flexibilitu pre vaše potreby. Komfort vám zabezpečí aj spálňa, ktorá je oddelená od zvyšku bytu.
V rámci rekonštrukcie bytu bola menená elektroinštalácia a podlahy. Ďalej má byt nové prechodové a vstupné dvere, stierky, obklady a taktiež bola vymenená sanita.

Niektoré z fotiek sme graficky upravili pre lepšiu predstavu, ako by mohol váš nový byt vyzerať. Ak máte vlastné predstavy o tom, ako by mal váš dom vyzerať, neváhajte sa s nami podeliť. Naša talentovaná dizajnérka je pripravená spolupracovať s vami a vytvoriť interiér, ktorý bude presne odrážať váš osobný štýl.

Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=FDmvmNDrrxR
Kuchyňu a spálňu sme pre vašu lepšiu predstavivosť virtuálne zariadili.
Vieme zabezpečiť prostredníctvom nášho stolára presne takú istú kuchynskú linku aká je vo vizualizácií.

Bytový dom je zateplený, s novou vstupnou bránou a vymenenými stúpačkami. V blízkosti nájdete zastávku MHD, výborné napojenie na most Apollo a diaľničný mestský obchvat. Okolie ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný život – detské ihriská, parky, polikliniku Šustekova, reštaurácie, kaviarne, Ekonomickú univerzitu, fitnesscentrum a Petržalskú hrádzu.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu:
info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331.
V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov