fbpx

Honosná 5-izbová chata v pamiatkovej rezervácií Štiavnické Bane

Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica

Predajná cena

Cena dohodou

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Túžite po priestrannej chate so všetkým, čo potrebujete na pokojný a komfortný život? Predstavte si, že táto krásna nehnuteľnosť v Štiavnických Baniach môže byť vaším novým miestom na odpočinok. Nechajte sa vtiahnuť do histórie a prírody obce Štiavnicke Bane pri každom kroku na tejto úžasnej nehnuteľnosti. Je to ideálna chata pre rodinu, ktorá túži po kľude a harmónii v spojení s moderným komfortom.

Táto čarovná chata je rozložená na dvoch podlažiach a ponúka veľký priestor pre pohodlný život vašej rodiny. Na prízemí nájdete priestrannú obývačku s útulným krbom, spojenú s rohovou kuchyňou. Okrem toho je tu kúpeľňa s WC, sklad,vlastná studňa, špajza a úchvatná vínna pivnica, ktorá Vás okamžite vtiahne do histórie tohto miesta. V druhej časti tohto podlažia sa nachádzajú dve veľké spálne. Na podkrovnom podlaží je možnosť vytvorenia dvoch izieb a je tu spravená predpríprava na druhú kuchyňu a kúpeľňu s WC, ktorú si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Poprechádzajte sa po chate, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=gCSmTzAmPMQ

Pred vstupom do chaty vás privíta drevená veranda so slnečníkom, ideálnym miestom na rannú kávu alebo večerný relax. Rozsiahly pozemok, s rozlohou takmer 8 árov, poskytuje veľké možnosti pre záhradkárov a záhradných nadšencov. Na pozemku sa nachádza aj menšia stavba, ktorá v súčasnosti slúži ako dielňa a miesto na odkladanie dreva nad ktorou sa nachádza priestor pre vytvorenie ďalšej bytovej jednotky, spálne s vlastným balkónom a nádherným výhľadom.

V chate sa po rekonštrukci podkrovného podlažia a priestoru nad dieľňou vytvoria 3 samostatné ubytovacie jednotky s vlastným vchodom, ktoré dokonale spĺňajú atribúty ideálnej investície, na využitie na platforme Airbnb. Výborná dostupnosť a obľúbená poloha poskytujú veľký potenciál pre zabezpečenie stabilného príjmu.
Podkrovné podlažie a miestnosť nad dieľňou sme pre Vašu lepšiu predstavivosť virtuálne zariadili.

Štiavnické Bane, známe svojou bohatou banskou históriou a prírodou, ponúkajú dokonalý únik od ruchu veľkého mesta. Táto malebná obec sa nachádza len pár minút jazdy od historického mesta Banská Štiavnica. V blízkom okolí sa nachádzajú služby ako obchod, reštaurácia, kaviareň. S autobusovou zastávkou pár minút chôdzou od chaty, budete mať vynikajúcu dostupnosť k všetkým ostatným potrebným službám.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331.

V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov