fbpx

Výkup nehnuteľnosti s možnosťou užívania a doživotným bývaním

Spoločnosť Nestor Capital ponúka unikátnu službu výkupu nehnuteľnosti s možnosťou užívania. Naša služba je zameraná na klientov, ktorí sa nachádzajú v náročných životných situáciách a potrebujú rýchlo vyriešiť svoje finančné záväzky. Bez ohľadu na to, či ste sa dostali do náročnej finančnej situácie, zažívate stratu príjmu, hrozí Vám exekúcia alebo dražba nehnuteľnosti, sme tu, aby sme Vám pomohli.

Výkup nehnuteľnosti s možnosťou užívania

V našom prístupe je kľúčovým faktorom zachovanie Vašej súčasnej životnej situácie a minimalizácia zmien vo Vašom štýle bývania. Vieme, že ste si vybudovali stabilný život, Vaša rodinná situácia je stabilná a nechcete absolvovať proces hľadania si nového bývania a sťahovania. Preto po odkúpení vašej nehnuteľnosti môžete v nej bývať za vopred dohodnutý nájom. Zabezpečujeme Vám maximálnu diskrétnosť a súkromie. Nikto z Vašich susedov sa nedozvie, že Vaša nehnuteľnosť už nie je vo Vašom vlastníctve. Chápeme, že súkromie je pre Vás dôležité a snažíme sa ho dodržať v plnej miere.

Výkup nehnuteľnosti s doživotným bývaním

S našou službou výkupu nehnuteľnosti s doživotným bývaním Vám umožňujeme okamžite predať svoju nehnuteľnosť a získať potrebné finančné prostriedky. Výhodou je, že aj po predaji si zachovávate doživotné bývanie v tejto nehnuteľnosti. To znamená, že môžete pokračovať vo svojom súčasnom štýle života a bývaní bez zmien vo Vašej rodinnej situácii a obľúbenej lokalite. Pri využití tejto služby neplatíte žiadny nájom len za spotrebu energií.

vedeli ste že

V zahraničí je bežné, že klienti využijú tzv. reverznú hypotéku, čo v preklade znamená, že za svoju nehnuteľnosť dostanú finančné prostriedky a môžu v nej naďalej zostať bývať.

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodné stretnutie

Počas krátkeho nezáväzného stretnutia si prezrieme a potvrdíme stav nehnuteľnosti, dohodneme nasledujúce kroky. Počas stretnutia Vám odpovieme na všetky otázky.

02

Príprava zmluvnej dokumentácie

Po vopred dohodnutých a odkonzultovaných podmienkach pripravíme zmluvnú dokumentáciu.

03

Vyplatenie

Po podpise kúpnej zmluvy za vopred dohodnutých podmienok vám vyplatíme kúpnu cenu za vašu nehnuteľnosť na ktorej sme sa spoločne dohodli. Vy v nej môžete zostať naďalej bývať.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodné stretnutie

Počas krátkeho nezáväzného stretnutia si prezrieme a potvrdíme stav nehnuteľnosti, dohodneme nasledujúce kroky. Počas stretnutia Vám odpovieme na všetky otázky.

02

Príprava zmluvnej dokumentácie

Po vopred dohodnutých a odkonzultovaných podmienkach pripravíme zmluvnú dokumentáciu.

03

Vyplatenie

Po podpise kúpnej zmluvy za vopred dohodnutých podmienok vám vyplatíme kúpnu cenu za vašu nehnuteľnosť na ktorej sme sa spoločne dohodli. Vy v nej môžete zostať naďalej bývať.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Konzultácia je zadarmo, tak prečo to neskúsiť?

Okrem samotnej možnosti predaja Vašej nehnuteľnosti môžete získať aj cenné rady od skúsených odborníkov. Nemôžete nič stratiť, len získať.

Poradíme, vybavíme, pomôžeme.

Každá situácia má svoje riešenie. Spoločne nájdeme spôsob ako sa zbaviť dlhov a nestratiť pritom strechu nad hlavou.

S nami sa môžete spoľahnúť na:

Právny servis a poradenstvo

Všetky obchody sú pod dohľadom notára a advokáta.
Dodržiavanie sľubov a dohôd
Nemáme prázdne slová. To, čo sľúbime, naozaj aj splníme.
Komunikácia s úradmi
Všetku nepríjemnú komunikáciu vybavíme za Vás.
Vypracovanie zmlúv zadarmo
Všetky náklady spojené s odkúpením platíme my.
Profesionálny a ľudský prístup
Pre nás nie ste číslo ale partner, ktorému chceme naozaj pomôcť.
Diskrétnosť a úprimnosť
Žiadne skryté poplatky či nečestné úmysly.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital.

Najčastejšie otázky

Zodpovedali sme najčastejšie otázky od našich klientov

Dĺžka bývania je individuálna a záleží na vopred dohodnutých podmienkach ktoré si medzi sebou stanovíme. To znamená, že po podpísaní kúpnej zmluvy a nájomnej zmluvy sa stávame formálnymi vlastníkmi nehnuteľnosti a vy sami sa stanete nájomníkom tejto nehnuteľnosti.

Áno je to možné. Ak sa nachádzate v situácií kedy potrebujete predať svoju nehnuteľnosť zároveň chcete v nej zostať bývať a po čase by ste mali záujem tuto nehnuteľnosť znovu odkúpiť do vášho vlastníctva, vieme vám poskytnúť aj takúto službu.

Výkup nehnuteľnosti je pre mnohých stále spájaný s pochybnými praktikami a potenciálnym rizikom. Preto je veľmi dôležité, vybrať si korektnú spoločnosť s dobrým menom, ktorá je overená množstvom úspešných obchodov. Ako spoločnosť Nestor Capital máme za sebou stovky úspešných výkupov s pozitívnou referenciou. Nič lepšie ako pozitívna referencia nevypovedá o spoločnosti viac. Okrem iného ponúkame komplexné služby všetkým záujemcom. Klienti na úvod veľmi oceňujú možnosť bezplatného a nezáväzného stretnutia, na ktorom Vám všetko podrobne vysvetlíme a predstavíme všetky nevyhnutné kroky, ktoré Vás počas celého procesu výkupu nehnuteľnosti čakajú.

Úvodná nezáväzná konzultácia a stretnutie je bezplatné. V prípade, že sa rozhodnete pre výkup nehnuteľnosti všetky poplatky spojené s výkupom platíme za vás. 

 

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader

Potrebujete poradiť? Kontaktujte ma

Bc. Martin Nestor, RSc.

konateľ, senior maklér

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online alebo osobne.

Máte záujem predať nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov