fbpx

NOVOSTAVBA- 3 izbový rodinný dom s veľkou záhradou

Studienka, okres Malacky

Predajná cena

184.900€

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Ponúkame Vám na predaj tento nedávno skolaudovaný 3-izbový rodinný dom. Nachádza sa na veľkom pozemku o rozlohe 349m2, čo vám poskytne dostatok priestoru na relax a zábavu pre celú rodinu. Veľkou výhodou tohto rodinného domu je, že ho už stačí dozariadiť nábytkom, podľa vašich predstáv a bude spĺňať všetky atribúty na plnohodnotné bývanie.

Tento rodinný dom je veľmi dômyselne dispozične riešený. Po vstupe do domu Vás privíta veľká chodba, ktorá Vás zavedie do svetlej obývačky prepojenej s kompletne zariadenou kuchyňou. Kuchyňa je doplnená o praktickú špajzu, ideálnu na uskladnenie potravín.
V druhej časti domu sa nachádza moderná kúpeľňa vybavená sprchovým kútom aj vaňou, kde si môžete užiť pohodlie a relax. Oproti kúpeľni nájdete technickú miestnosť s ďalším WC, čo zvyšuje komfort a funkčnosť celého domu.
Dom ďalej ponúka dve nepriechodné, slnečné izby, ktoré poskytujú dostatok súkromia a pokoja. Tento dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné a premyslene navrhnuté bývanie.

Poprechádzajte sa po dome, odmerajte si potrebné rozmery vášho domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=N2iAbAmyNaL

Technické parametre domu:
Dom bol skolaudovaný v roku 2020. Ohodnocovaný rodinný dom je založený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou proti vIhkosti. Zvislé obvodové konštrukcie nadzemného podlažia murované z tehál hr. 300mm, deliace priečky hr. 125mm. Vodorovné konštrukcie – stropy drevené trámové, zastrešenie valbovou strechou s betónovou krytinou, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Povrchová úprava obvodového plášťa so zatepľovacím systémom s povrchom omietky na báze umelých látok. Povrchová úprava vnútorných stien vápenno-cementová omietka opatrená náterom, v kúpeľni a z časti v technickej miestnosti keramický obklad stien. Okná plastové s vnútornými žalúziami, interiérové dvere hladké presklenné osadené v drevených zárubniach, vstupné dvere plastové opatrené bezpečnostným zámkom. Podlahy v obytných miestnostiach, chodbe veľkoplošné laminátové V ostatných častiach domu podlaha z keramickej dlažby. Elektroinštalácia svetelná imotorická vykurovanie elektrické podlahové, ohrev teplej vody zabezpečuje zásobníkový ohrievač osadené v technickej miestnosti.

Neberte tento rodinný dom na ľahkú váhu. Dlhodobý komfort a krása spolu s príjemným okolím robia z tohto domu skutočný domov.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331. V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov