fbpx

Výkup zadlžených nehnuteľností aj v dražbe či exekúcii

Ocitli ste sa v situácii, kedy je vaša nehnuteľnosť ohrozená dražbou alebo exekúciou a hľadáte spôsob, ako sa zbaviť finančných ťažkostí? Našou prioritou je zabezpečiť, aby ste sa zbavili exekúcie a jej negatívnych dôsledkov čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Sme odborníkmi v oblasti výkupu nehnuteľnosti v dražbe alebo exekúcii a poskytujeme rýchle a efektívne riešenia pre ľudí, ktorí sa ocitli v tejto zložitej situácii.

Exekúcia či dražba?

Na úvod je dôležité poznamenať že v obdivoch prípadoch či už pri dražbe alebo exekúcii je predaj nehnuteľnosti za určitých podmienok stále možný.
Ponúkame vám odborné poradenstvo a pomoc pri preskúmaní vašej situácie, aby sme našli najlepšie riešenie pre vás.
Spolupracujeme s právnymi a finančnými expertmi, ktorí nám pomáhajú vytvárať individuálne stratégie na zabezpečenie vykúpenia nehnuteľnosti za výhodných podmienok.

vedeli ste že

Väčšina klientov si myslí, že po začatí exekúcie, dražby už nemôžu svoju nehnuteľnosť predať cez realitnú kanceláriu.

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodná konzultácia

Počas krátkej a nezáväznej konzultácie vám odpovieme na vaše otázky. Pre ohodnotenie nehnuteľnosti budeme od Vás potrebovať vstupné informácie ako list vlastníctva, fotografie a popis nehnuteľnosti.

02

Ohodnotenie a obhliadka

Na základe získaných dát naši analytici vypočítajú najlepšiu možnú cenu pre okamžitý predaj Vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

O všetko sa postaráme a prevedieme Vás celým procesom predaja. Peniaze za Vašu nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodná konzultácia

Počas krátkej a nezáväznej konzultácie vám odpovieme na vaše otázky. Pre ohodnotenie nehnuteľnosti budeme od Vás potrebovať vstupné informácie ako list vlastníctva, fotografie a popis nehnuteľnosti.

02

Ohodnotenie a obhliadka

Na základe získaných dát naši analytici vypočítajú najlepšiu možnú cenu pre okamžitý predaj Vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

O všetko sa postaráme a prevedieme Vás celým procesom predaja. Peniaze za Vašu nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Konzultácia je zadarmo, tak prečo to neskúsiť?

Okrem samotnej možnosti predaja Vašej nehnuteľnosti môžete získať aj cenné rady od skúsených odborníkov. Nemôžete nič stratiť, len získať.

Poradíme, vybavíme, pomôžeme.

Každá situácia má svoje riešenie. Spoločne nájdeme spôsob ako sa zbaviť dlhov a nestratiť pritom strechu nad hlavou.

S nami sa môžete spoľahnúť na:

Právny servis a poradenstvo

Všetky obchody sú pod dohľadom notára a advokáta.
Dodržiavanie sľubov a dohôd
Nemáme prázdne slová. To, čo sľúbime, naozaj aj splníme.
Komunikácia s úradmi
Všetku nepríjemnú komunikáciu vybavíme za Vás.
Vypracovanie zmlúv zadarmo
Všetky náklady spojené s odkúpením platíme my.
Profesionálny a ľudský prístup
Pre nás nie ste číslo ale partner, ktorému chceme naozaj pomôcť.
Diskrétnosť a úprimnosť
Žiadne skryté poplatky či nečestné úmysly.

Najčastejšie otázky

Zodpovedali sme najčastejšie otázky od našich klientov

Pri exekúcii sa nehnuteľnosť predáva s cieľom uspokojiť pohľadávky veriteľa. V tomto prípade máte možnosť zabezpečiť vyplatenie dlhov a vyhnúť sa negatívnym dôsledkom, ktoré exekúcia prináša. Aj keď sa zdá, že exekúcia je nevyhnutná, stále existuje možnosť vykúpenia nehnuteľnosti pred jej predajom na dražbe.

Pri dražbe je nehnuteľnosť ponúkaná na verejnej aukcii, kde potenciálni kupujúci súťažia o jej získanie. Aj v tomto prípade je možné, že nehnuteľnosť budete mať možnosť vykúpiť pred samotnou dražbou. Týmto spôsobom sa vyhnete rizikám a neistotám spojeným s dražbou a zabezpečíte si možnosť predaja za podmienok, ktoré vám vyhovujú.

Dražba sama o sebe nie je príjemným procesom. Tienistou stránkou dražby je aj fakt, že sa celé okolie dozvie, že máte problémy. Stresujúca môže byť aj skutočnosť, že do vykonania (úspešnej) dražby neviete, za akú sumu sa nehnuteľnosť predá. Pri výkupe presne viete, koľko peňazí dostanete. Celý proces predaja je diskrétny a navonok prebieha ako bežný predaj nehnuteľnosti. Nemusíte absolvovať fyzické obhliadky Vašej nehnuteľnosti a Vy si určíte, kedy sa vysťahujete. Dokonca si môžete Vašu nehnuteľnosť spätne odkúpiť.

 

Výkup nehnuteľnosti je pre mnohých stále spájaný s pochybnými praktikami a potenciálnym rizikom. Preto je veľmi dôležité, vybrať si korektnú spoločnosť s dobrým menom, ktorá je overená množstvom úspešných obchodov. Ako spoločnosť Nestor Capital máme za sebou stovky úspešných výkupov s pozitívnou referenciou. Nič lepšie ako pozitívna referencia nevypovedá o spoločnosti viac. Okrem iného ponúkame komplexné služby všetkým záujemcom. Klienti na úvod veľmi oceňujú možnosť bezplatného a nezáväzného stretnutia, na ktorom Vám všetko podrobne vysvetlíme a predstavíme všetky nevyhnutné kroky, ktoré Vás počas celého procesu výkupu nehnuteľnosti čakajú.

Úvodná nezáväzná konzultácia a stretnutie je bezplatné. V prípade, že sa rozhodnete pre výkup nehnuteľnosti všetky poplatky spojené s výkupom platíme za vás.

Váš názor je pre nás dôležitý

Pozrite si krátke video s ťažkými životnými situáciami našich klientov, ktoré sme im pomohli vyrieśiť.

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader

Potrebujete poradiť? Kontaktujte ma

Bc. Martin Nestor, RSc.

konateľ, senior maklér

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online alebo osobne.

Máte záujem predať nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Váš názor nás zaujíma

★★★★★

Pozrite si krátke video s ťažkými životnými situáciami našich klientov, ktoré sme im pomohli vyriešiť.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov