fbpx

Výkup, predaj zdedenej nehnuteľnosti pri dedičskom konaní

Ak ste sa stali dedičom a práve začalo dedičské konanie a viete, že v budúcnosti budete nehnuteľnosť po ukončení tohto konania predávať, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám možnosť výkupu zdedenej nehnuteľnosti za vopred dohodnutých podmienok ešte pred ukončením dedičského procesu.

Výkup nehnuteľnosti pri dedičskom konaní

Dedičské konanie je obdobím zmiešaných emócií a právnych úskalí. Ak ste sa ocitli v pozícii, kde plánujete predávať nehnuteľnosť, ktorú ste zdedili, môžeme vám pomôcť tento krok urobiť s minimálnymi problémami a stresom. Naša služba výkupu a predaja zdedených nehnuteľností pri dedičskom konaní je tu, aby vám uľahčila celý proces.

vedeli ste že

Samotná notárska zápisnica môže obsahovať dohodu dedičov o predaji s náležitosťami kúpnej zmluvy.

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodná konzultácia

Počas krátkej a nezáväznej konzultácie vám odpovieme na vaše otázky. Pre ohodnotenie nehnuteľnosti budeme od Vás potrebovať vstupné informácie ako list vlastníctva, fotografie a popis nehnuteľnosti.

02

Ohodnotenie a obhliadka

Na základe získaných dát naši analytici vypočítajú najlepšiu možnú cenu pre okamžitý predaj Vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

O všetko sa postaráme a prevedieme Vás celým procesom predaja. Peniaze za Vašu nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Ako prebieha proces výkupu nehnuteľnosti?

01

Úvodná konzultácia

Počas krátkej a nezáväznej konzultácie vám odpovieme na vaše otázky. Pre ohodnotenie nehnuteľnosti budeme od Vás potrebovať vstupné informácie ako list vlastníctva, fotografie a popis nehnuteľnosti.

02

Ohodnotenie a obhliadka

Na základe získaných dát naši analytici vypočítajú najlepšiu možnú cenu pre okamžitý predaj Vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

O všetko sa postaráme a prevedieme Vás celým procesom predaja. Peniaze za Vašu nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Pozrite si krátke video ako prebieha výkup so spoločnosťou Nestor Capital

Konzultácia je zadarmo, tak prečo to neskúsiť?

Okrem samotnej možnosti predaja Vašej nehnuteľnosti môžete získať aj cenné rady od skúsených odborníkov. Nemôžete nič stratiť, len získať.

Poradíme, vybavíme, pomôžeme.

Každá situácia má svoje riešenie. Spoločne nájdeme spôsob ako sa zbaviť dlhov a nestratiť pritom strechu nad hlavou.

S nami sa môžete spoľahnúť na:

Právny servis a poradenstvo

Všetky obchody sú pod dohľadom notára a advokáta.
Dodržiavanie sľubov a dohôd
Nemáme prázdne slová. To, čo sľúbime, naozaj aj splníme.
Komunikácia s úradmi
Všetku nepríjemnú komunikáciu vybavíme za Vás.
Vypracovanie zmlúv zadarmo
Všetky náklady spojené s odkúpením platíme my.
Profesionálny a ľudský prístup
Pre nás nie ste číslo ale partner, ktorému chceme naozaj pomôcť.
Diskrétnosť a úprimnosť
Žiadne skryté poplatky či nečestné úmysly.

Najčastejšie otázky

Zodpovedali sme najčastejšie otázky od našich klientov

Predajom nehnuteľnosti v predstihu môžete ušetriť čas a zjednodušiť si celý proces. Týmto spôsobom sa vyhnete čakaniam spojeným s dedičským konaním a výhodne sa zbavíte nehnuteľnosti bez nadbytočných nákladov a starostí. Všetky náklady spojené s dedičstvom hradíme my v rámci dohodnutej ceny pri výkupe v dedičskom konaní.

Rýchlosť predaja závisí od konkrétnej situácie. Naši odborníci zhodnotia nehnuteľnosť a pripravia ponuku. Po prijatí ponuky a uzatvorení zmluvy môže byť predaj nehnuteľnosti uskutočnený pomerne rýchlo, umožňujúc vám tak ušetriť čas.

Cena je určovaná na základe zhodnotenia nehnuteľnosti odborníkmi, ktorí zohľadnia stav nehnuteľnosti, jej polohu a aktuálnu trhovú hodnotu. Na základe tohto zhodnotenia vám poskytneme férovú ponuku.

Samozrejme, naša služba výkupu nehnuteľností je k dispozícii nielen počas dedičského konania, ale aj po jeho skončení. Kedykoľvek sa rozhodnete, že je ten správny moment na predaj vašej zdedenej nehnuteľnosti, stačí nás kontaktovať. Rozhodnutie o využití našej služby výkupu nehnuteľností v dedičskom konaní je plne vo vašich rukách. Môžeme vám pomôcť s predajom nehnuteľnosti bez ohľadu na fázu, v ktorej sa práve nachádza. Vaše potreby a pohodlie sú pre nás prioritou.

Úvodná nezáväzná konzultácia a stretnutie je bezplatné. V prípade, že sa rozhodnete pre výkup nehnuteľnosti všetky poplatky spojené s výkupom platíme za vás.

Recenzie našich zákazníkov

Hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Oceňujem, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. Na začiatku som sa bála, pretože som si pána Nestora našla.na internete, ale po prvom stretnutí strach opadol a všetko prebiehalo úplne profesionálne.Veľmi pekene dakujem a odporúčam aj ostatným.ĽUDMILA
Mq QmMq Qm
11:16 21 Feb 22
Pán Nestor je mladý energický človek, ktorý pracuje s maximálnym nasadením a v rámci vyvíjajúceho sa obchodu hrá s otvorenými a čistými kartami. Svojím prirodzeným, ľudským a uhladeným prístupom si získa dôveru aj ľudí, ktorí predtým, žiaľ, narazili na rôznych špekulantov, prípadne podvodníkov a sú tým pádom znechutení a logicky podozrievaví. O to ťažšie sa mu funguje v negatívnej klíme, ktorú vytvárajú títo ľudia, ale dokáže preraziť a presvedčiť. Presvedčiť aj sklamaných, a to nie peknými rečami, ale predovšetkým činmi, metódami v rámci svojej práce. Myslí vopred na všetky náležitosti, či prípadné problémy, ktoré sa môžu v tom-ktorom konkrétnom prípade vyskytnúť a snaží sa to ošetriť a vysvetliť vopred. Robí službu klientovi, podľa najlepšieho svedomia a dal by som ho za príklad všetkým, ktorí v tomto biznise fungujú oveľa dlhšie než pán Nestor. Zachovajte si svoju tvár, robte veci tak ako teraz aj v budúcnosti a stanete sa učebnicovým štandardom 😀.
Maria GregusovaMaria Gregusova
21:41 17 Jan 22
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Nestorovi za kvalitné služby v spolupráci pri kúpe môjho nového bytu,bol to profesionálny6 prístup ci v komunikácii, či v ustreti, či pri odovzdávaní bytu a vrelo ho odporúčam každému je to 100% komfort😉.Ďakujem za všetko aj za moju dcérku a prajem všetko dobré M.
Lukáš BisLukáš Bis
20:23 06 Jan 22
V prvom rade by som chcel poďakovať za pomoc pri riešení mojho prípadu, ktorému sa venoval na plno a vždy má informoval o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre mňa dôležité.
Danka JohnováDanka Johnová
13:50 23 Oct 21
Pán Nestor je maximálne profesionálny a absolútne spoľahlivý maklér, jednoducho odborník, ktorého odporúčam každému. Elegantný inteligentný pán s príjemným vystupovaním a s dobrým srdcom. Mám nie práve najlepšie skúsenosti z minulosti, preto získať si moju dôveru nie je vôbec jednoduché. Avšak pán Nestor hrá s čistými kartami, svoj biznis nepostavil na špekuláciách a lišiackych trikoch, ale na transparentnom jednaní, prísnom dodržiavaní dohôd, dochvíľnosti a full time starostlivosti o klienta. Dokumenty pošle vopred na pripomienkovanie a necháva dostatočný časový priestor pre klienta, aby mal čas si všetko skontrolovať, premyslieť. Musím skonštatovať, že pripomienkovať som nemusela nič, pretože písomné dohody boli presne podľa predošlých dohôd ústnych.
js_loader

Potrebujete poradiť? Kontaktujte ma

Bc. Martin Nestor, RSc.

konateľ, senior maklér

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online alebo osobne.

Máte záujem predať nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov