fbpx

Svetlý priestranný 3-izbový byt v skvelej lokalite Nového Mesta

Budyšínska, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III

Predajná cena

244.900€

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Exkluzívne vám ponúkame ideálne riešený trojizbový byt s veľkou loggiou, vhodný najmä pre rodiny, ktoré túžia po spojení komfortného bývania s vynikajúcou dostupnosťou a lokalitou, v ktorej je táto nehnuteľnosť situovaná.

Rozloženie miestností v tomto byte poskytuje plnohodnotné využitie každej jednej miestnosti. Po vstupe do bytu sa dostanete do chodby, z ktorej si môžete svoje veci zložiť v dostatočne veľkom šatníku. Ďalej vás chodba zavedie do obývacej izby, ktorá je srdcom tohto bytu. Spája vstup do jednotlivých izieb, kuchyne a loggie, čo umožňuje plynulý prechod medzi jednotlivými časťami bytu. Obidve izby sú nepriechodné a poskytujú dostatok súkromia a komfortu. Kuchyňa je dostatočne veľká na jej plnohodnotné využitie. Ďalej byt disponuje kúpeľňou a samostatným WC.

Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=xjZzimmALHQ

Medzi výnimočnosti tohto bytu, okrem premyslenej dispozície, patrí kvalitná drevená podlaha v jednotlivých izbách, ktorá je vo veľmi dobrom stave. Jej elegancia a trvanlivosť pridávajú bytu na štýle a pohodlí. Medzi veľké výhody tohto bytu patrí taktiež úložný priestor, ktorého je tu viac ako dosť. Či už je to v stavaných skriniach v izbe a šatníku, prípadne v spoločnej pivničnej miestnosti alebo vlastnej pivnici. Čo však robí túto nehnuteľnosť ešte hodnotnejšou, je prítomnosť loggie. Táto vonkajšia časť ponúka nielen dodatočný priestor na relaxáciu a oddych, ale aj pekný výhľad, čo vytvára dokonalú atmosféru pre každodenný život a chvíle oddychu.

Táto lokalita nie je len o byte, ale o celom životnom štýle. S obchodmi, potravinami do ktorých prejdete doslova v papučiach, detským ihriskom, parkom, športovým a relaxačným centrom, kaviarňou, a základnou školou v blízkosti, budete mať všetko, čo potrebujete, v dosahu. Toto miesto je teda dokonalým spojením doslova kompletnej občianskej vybavenosti a zároveň pokojnej a nerušenej ulice.

Bytový dom je zateplený, boli v ňom vymenené stúpačky a taktiež disponuje novým výťahom.

Tento byt je príležitosťou, ktorú nechcete premeškať. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli usporiadať obhliadku tohto nádherného bytu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: +421 905 310 331.

V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov