fbpx

Priestranný jedinečný 4-izbový mezonet v Novom Meste s prekrásnym výhľadom

Priečna, Bratislava III - Nové Mesto, okres Bratislava

Predajná cena

264.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Vážení klienti,

nehnuteľnosť, ktorá vás oslovila, je už rezervovaná pre iných záujemcov. Ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, kontaktujte nás a my vám pomôžeme. Disponujeme aktívnou databázou klientov, vďaka ktorej spájame ľudí s rovnakými záujmami. Vašu nehnuteľnosť predáme rýchlo, bezpečne a za maximálnu cenu. Pri kúpe nehnuteľnosti vám pomôžeme nájsť vysnívaný byt alebo rodinný dom, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Keď o vás vieme, môžeme konať. Dajte nám o sebe vedieť!

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami!

Ponúkame Vám na predaj tento jedinečný 4-izbový mezonet v tehlovom bytovom dome, ktorý sa vyníma svojím umeleckým zariadením a nádychom histórie. Pri vstupe do mezonetu vás okamžite očarí atmosféra, ktorú vytvára kombinácia netypického a umeleckého štýlu nábytku a komfortu, ktorý tento mezonet ponúka.

Celková rozloha mezonetu dosahuje 124,5 m², čo poskytuje dostatok priestoru na váš pohodlný život. Jeho orientácia do vnútrobloku je výhodou, ktorá zabezpečuje pokojné a tiché prostredie, ideálne pre oddych a relaxáciu po náročnom dni. Vstupujúc do bytu sa ocitnete v priestrannej chodbe, ktorá je prepojená s obývačkou, čo vytvára príjemný pocit vzdušného priestoru. Táto časť bytu ponúka priestranný priestor na relax a stretávanie sa s priateľmi a rodinou. Navyše, tento byt disponuje balkónom s posedením, kde môžete vychutnať čerstvý vzduch a užiť si krásne okolie.
Kúpeľňa v tomto byte je dokonalým miestom na oddych a starostlivosť o seba. Je vybavená moderným WC, sprchovým kútom a vaňou s masážnymi tryskami, čo vám umožňuje vytvoriť si vlastný relaxačný raj.

Druhá časť bytu zahŕňa priestrannú kuchyňu prepojenú s jedálňou, čo umožňuje prípravu chutných jedál a rodinných večerí v príjemnej atmosfére. Tu sa tiež nachádza nepriechodná spálňa, ktorá zabezpečí vaše súkromie.

Na poschodí nájdete ďalšiu izbu, ktorá je vhodná pre rôzne účely – môže slúžiť ako pracovňa pre vaše pracovné úlohy, hosťovská izba pre návštevy priateľov alebo sa dá využiť ako detská izba.

Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=BghrDRxZ762

Pokiaľ ide o lokalitu, táto nehnuteľnosť má všetko, čo potrebujete na pohodlný život. Nachádza sa v pokojnej a nerušenej ulici, ale zároveň máte na dosah ruky všetky výhody mesta, vrátane zastávok verejnej dopravy, skvelých reštaurácií, barov, kaviarní, obchodov, salónov, parkov a ihrísk. V skratke, je to miesto s kompletnou občianskou vybavenosťou. Ak hľadáte mezonet, ktorý kombinuje históriu, umenie a pohodlie v jedinečnej tichej lokalite so všetkými výhodami mesta na dosah ruky, tak ste našli mezonet, ktorý spĺňa všetky tieto atribúty.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331. V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov