fbpx

Noblesný 2-izbový byt s francúzskym šarmom

Langsfeldova, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I

Predajná cena

224.900 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Vitajte v prémiovej lokalite Horského parku kde sa tvorili dejiny a vy môžete byť toho súčasťou a získať byt, ktorý splní vašu potrebu pokoja na kreatívnu tvorbu a zároveň dispozícia spĺňa atribúty moderného človeka a viete celý priestor naplno využiť ako dennú časť a usporiadať stretnutie s priateľmi s prekrásnym výhľadom z dvoch balkónov priamo na Kalváriu i Slavín.

Ak hľadáte byt, ktorý je viac ako len bývanie, ale aj zážitok, máme pre vás ponuku, ktorá vás ohromí. Predstavte si, že vstúpite do bytu, ktorý je ladený vo francúzskom štýle, plný elegancie a šarmu. Cítite vôňu prémiových materiálov, ktoré boli použité pri jeho zariaďovaní. Tapety z Nemecka, koberec z Belgicka, závesy z Indie. Všetko je tu zladené do dokonalej harmónie.

Tento 2-izbový byt disponuje balkónom a loggiou, z ktorých sa vám naskytá nádherný výhľad priamo na Kalváriu i Slavín. Tu si môžete vychutnať rannú kávu, alebo večerné víno, a obdivovať panorámu mesta.

Tento byt má jedinečnú dispozíciu. Je rozdelený na spálňu s knižnicou, kde si môžete prečítať svoju obľúbenú knihu, alebo sa oddať svojej práci. Ďalšia izba je riešená ako salónik spojený s elegantne zariadenou kuchyňou vyrobenou na mieru a so vstavanými spotrebičmi od šporáku, práčky, sklokeramickej varnej dosky až po chladničku.

Ďalej disponuje elegantnou kúpeľňou a samostatným WC.
K bytu prislúcha parkovacie miesto v areáli bytového domu.

Poprechádzajte sa po byte, odmerajte si potrebné rozmery vášho bytu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač:https://my.matterport.com/show/?m=hnxwsTiakDa

Tento byt je ako stvorený pre úspešných ľudí, ktorí hľadajú niečo výnimočné a neopakovateľné. Je to byt, ktorý vám ponúka nielen komfort, ale aj štýl a atmosféru. Je to byt, ktorý vám zmení život.
Hovorí sa aký človek je, to i priťahuje a rovnako tento byt priťahuje to, čím i bol: baštou úspechu a radosti pôvodného majiteľa.

Tento byt je príležitosťou, ktorú nechcete premeškať. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli usporiadať obhliadku tohto nádherného a funkčného bytu.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle: 0910 113 331.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov