fbpx

Honosné sídlo v stredomorskom mediteriánskom štýle na rozsiahlom pozemku

Jánošíkovská, Dunajská Lužná, okres Senec

Predajná cena

890.000 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Zdá sa vám nemožné nájsť špeciálnu nehnuteľnosť, kde by ste si vytvorili dokonalé rodinné zázemie aj s vlastnou kanceláriou a miestom pre návštevy a dokonale skĺbili rodinný život a prácu? Honosné sídlo, ktoré Vám ponúkame na predaj spĺňa všetky tieto kritéria.

Majiteľ dlho a starostlivo vyberal vhodný pozemok, ktorý by mu poskytoval dostatok súkromia, pokoja a oddychu po práci, preto túto nehnuteľnosť postavil tak, aby okolitý susedia do nej nevideli a doviedol to do dokonalosti umiestneným a orientáciou izieb tak aby mal výhľad na hrádzu, tenisový kurt a celý pozemok obstaval ručne opracovaným kameňom z Devína, ktorý ma výšku 3,3metra.

Tento exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom pozostáva zo siedmich hlavných izieb, ktoré sú rozdelené na dennú a nočnú časť.
V dennom priestore nájdete veľkorysú obývaciu izbu s jedálňou o rozlohe 55 m2, v ktorej sa môžete tešiť na pohodlné rodinné chvíle a spoločenské stretnutia, kúpeľňou a pracovňou na prvom poschodí.
Priestranná kuchyňa je inteligentne navrhnutá s predprípravou na kuchynský ostrovček a umožňuje priamy výstup na záhradu, čím spoľahlivo spája vonkajší a vnútorný priestor.

Nočná časť tohto exkluzívneho rodinného domu je inteligentne navrhnutá tak, aby poskytovala súkromie a oddych po náročnom dni. Je prepojená s dennou časťou, čo zaručuje pohodlný prístup a zároveň ponúka samostatný vstup zo záhrady, vytvárajúc tak ideálny priestor pre oddych a relaxáciu.

V nočnej časti domu nájdete technickú miestnosť, ktorá zabezpečuje efektívne fungovanie všetkých systémov a zariadení. Okrem toho tu sú detská izba pre vaše malé poklady, veľká kúpeľňa v ktorej po dokončení bude sprchovací kút, vaňa pri okne, dvojumývadlo, WC s bidetom. Hlavnou izbou oddychového priestoru je elegantná spálňa, ktorá je priestranná a disponuje rozsiahlym šatníkom v tvare obdlžníka na uloženie vášho oblečenia a vecí.

Na prvom poschodí nočnej časti sa nachádza izba, ďalšia spálňa s možnosťou vytvorenia aj obývačky keďže je v nej predpríprava na vytvorenie obývačky s kuchyňou, dokončenia kuchyne a ďalšej kúpeľne. Táto možnosť vám dáva priestor na vytvorenie súkromnej časti domu s plnou vybavenosťou pre hostí alebo možnosťou vytvorenia oddeleného apartmánu pre rodinných príslušníkov alebo návštevy.

Interiér:
Interiér domu je dokončený s dôrazom na detaily a vytvára atmosféru stredomorskej elegancie. Svoj nový domov si môžete zariadiť podľa vlastných predstáv, pretože interiér je momentálne v stave holodom. Každá z izieb je však pripravená na pripojenie elektriky, klimatizácie, alarmu a internetu. Kúpeľne sú vybavené predprípravou na bidet a záchod. Strecha je pokrytá francúzskou pálenou škridlou s úžasnou životnosťou a zárukou až 90 rokov. Samotný dom bol s dôkladnou starostlivosťou postavený z kvalitnej tehly Porotherm 380 mm, čo zabezpečuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odolnosť. Systém infračerveného kúrenia Heatflow s inteligentným riadením zaručuje prirodzený a účinný ohrev miestností, a to vďaka 6 solárnym panelom umiestneným na streche. Týmto spôsobom je dom čiastočne nízkoenergetický, čo prispieva k úspore energie a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Výhodou je možnosť ovládania vykurovania cez telefón.

V interiéri domu máte možnosť vytvoriť si vlastný štýl, pretože je v stave holodom. Pri stavbe domu bol kladený dôraz na praktickosť a využiteľnosť jednotlivých miestností. Každá z izieb disponuje predprípravou na elektrické zariadenia, klimatizáciu, alarm a internet. Okrem toho sú v každej kúpeľni pripravené inštalácie pre bidety a záchody, aby ste si mohli vytvoriť komfort a luxus podľa vlastných predstáv.

Výnimočného domu dopĺňa krásne ladená dlažba Breccia Sarda zo Sardínie, ktorá je položená takmer po celej ploche domu, dodávajúc mu jednotný a elegantný vzhľad. Okná a dvere sú vo veľkoformátovom prevedení.Pre vytvorenie dokonalého tieňa a súkromia je pripravená predpríprava na vonkajšie žalúzie.

Exteriér:
Dom je obklopený múrom vysokým 330 cm, ktorý poskytuje dostatok súkromia a bezpečnosti. Múr bol postavený z ručne opracovaného kameňa z Devína, čo mu dodáva jedinečný charakter. S hrúbkou 45 cm a železobetónovým jadrom je tento múr nielen pevný, ale aj dlhotrvajúci. Celková hodnota tohto znamenitého múru dosahuje až 200 000 €. Na pozemku sa tiež nachádza nádherná záhrada s vlastnou studňou, ktorá môže slúžiť na zavlažovanie alebo naplnenie budúceho bazéna. V rámci záhrady sa nachádza aj veľká garáž, ktorá ponúka priestor pre až šesť áut. Táto garáž má rozlohu 120 m2 a dokonca disponuje podlahovým kúrením, čo zaručuje maximálny komfort a príjemné podmienky pre vaše vozidlo.
Honosné sídlo sa nachádza v blízkosti nádherných prírodných a športových oblastí. V okolí nehnuteľnosti sa nachádza krásna hrádza s cyklocestou, kde si môžete užiť športové aktivity a príjemné prechádzky. Okrem toho sú v blízkosti tenisové kurty, skatepark, lavičky a dve jazerá, ktoré poskytujú možnosti pre oddych a rekreáciu.
Vynikajúca dopravná dostupnosť do Bratislavy, hneď v blízkosti mestský obchvat R7.
Nezabudnuteľné a exkluzívne bývanie v tejto jedinečnej nehnuteľnosti je príležitosťou pre tých, ktorí ocenia štýlový luxus, kvalitné materiály a dokonalú kombináciu moderného a prírodného prostredia. Pripojte sa k vyvolenej skupine majiteľov, ktorí si užívajú výnimočný životný štýl v tejto nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť sme pre vašu lepšiu predstavivosť virtuálne zariadili.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:0910 113 331.

V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov