fbpx

Exkluzívny výhľad z priestrannej terasy vo výnimočnej lokalite Nitra-Zobor

Metodova, Nitra, okres Nitra

Predajná cena

285.000 €

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nám zavolať alebo napísať správu.

Ponúkame Vám 5-izbový rodinný dom, ktorý zaujme exkluzívnym výhľadom z priestrannej terasy na celé mesto Nitra, funkčným rozdelením domu na dennú a nočnú časť, dostatkom parkovacích miest aj vlastnou garážou, dostatkom úložného priestoru, s výhľadom a ľahkým prístupom do záhrady, ktorá nie je náročná na údržbu a ponúka dlhodobou výsadbou ihličnatých a ovocných stromov dostatok pokoja a oddychu po práci.

Poprechádzajte sa po rodinnom dome a terase, pozriete si výhľady, odmerajte si potrebné rozmery vášho rodinného domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=nTK6eFGMV45

Rodinný dom je dvojpodlažný, kompletne podpivničený s garážou. Suterén pozostáva z garáže pre osobné auto, skladu, práčovne, dielne a technickej miestnosti.

1.NP tzv. denná časť pozostáva zo vstupnej chodby s vlastným WC pre hostí, umývadlom, kuchynským kútom s vlastnou špajzou, predsieňou s dvoma pohovkami s prístupom na balkón, veľkou obývačkou v tvare L s vlastnou knižnicou, jedálenským stolom a ľahkým prístupom na záhradu a k vonkajšiemu krbu.
2.NP tzv. nočná časť pozostáva z čitárne, spálne s rolldorom a šatníkom, detskej izby s dvoma posteľami vyrobenými na mieru, spálne s rolldorom a už spomínanou veľkolepou terasou, v ktorej budete chcieť tráviť väčšinu chvíľ.

Lokalita Zobor je známa nitrianska mestská štvrť, ktorej dominuje vrch Zobor a celá štvrť bývalých vinohradov tzv. južné svahy zaliate slnkom je dnes zastavaná zväčša prepychovými vilami.Vrch Zobor je skvelým miestom na turistiku a rekreáciu s jedinečnými výhľadmi na okolité prostredie. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD Materská škola, Základná škola, Univerzita, Bedminton Nitra, potraviny. Skvelá dostupnosť do centra mesta Nitry a napojenie sa na diaľnicu R1.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu:
info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:0910 113 331.
V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

Vyplnením formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Poloha nehnuteľnosti

Možnosti financovania

Pomôžeme vám s ideálnym výberom banky, získaním nízkej úrokovej sadzby a nastavením optimálnej mesačnej splátky.

Picture of Martin Nestor

Martin Nestor

+421 910 113 331

Ďalšie nehnuteľnosti v ponuke

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Pomôžeme vám získať výhodnejšie podmienky

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov