fbpx

Nestíhate splácať hypotéku a potrebujete predať nehnuteľnosť? Pomôžeme vám

Získajte maximum peňazí za svoj dom, byt či pozemok.
Transparentne a férovo.

Pomôžeme vám zbaviť sa starostí

Odkúpime vašu nehnuteľnosť rýchlo a diskrétne až do 100% hodnoty. Prevedieme vás celým procesom predaja, zmluvy pripravíme do 24 hodín a vyplatíme všetky záväzky.

Byt, dom aj pozemok

Vykupujeme všetky typy nehnuteľností vrátane bytov, rodinných domov a pozemkov s atraktívnymi investičnými príležitosťami. Odkúpime aj nehnuteľnosti, na ktorý je začatý výkon záložného práva a hrozí nútený predaj. Naše aktivity sú zamerané hlavne na oblasť Bratislavy a okolia.

Benefity výkupu s nami

Ak nestíhate splácať svoje záväzky, vaše dlhy vyrovnáme rýchlo a bez čakania. Maximalizujeme vašu predajnú cenu a postaráme sa o opravy a vypratanie. Dátum predaja a termín sťahovania si určujete sami. 

Áno samozrejme môžete. Všetko je o transparentnej a korektnej komunikácii. Vopred sa vždy na podstatných bodoch ako je sťahovanie z nehnuteľnosti s klientom dohodneme a určíme si presný dátum, kedy má byť nehnuteľnosť voľná a ako dlho môžete nehnuteľnosť užívať a to vždy s ohľadom na špecifiká a potreby klienta.

Áno viete. Dokážeme efektívne a rýchlo spoločne s vami vyhodnotiť  situáciu a navrhnúť vám možné riešenia, na základe ktorých sa rozhodnete ako ďalej postupovať. Je dôležité, aby uvedené viedlo k úspešnému predaju nehnuteľností a zastaveniu výkonu záložného práva a to vždy s ohľadom na vaše osobné záujmy.

Áno radi Vám bezplatne poradíme a preberieme si nezáväzne spôsoby a možnosti oddĺženia vždy s ohľadom na vaše špeciálne potreby a požiadavky.

Pravdaže je to možné. Po spoločnom posúdení situácie, vysvetlení všetkých špecifík a po splnení vopred odkomunikovaných podmienok sa na tom samozrejme vieme s vami dohodnúť.

Jednoduché kroky predaja
nehnuteľnosti

01

Obhliadka

Na krátkom stretnutí si potvrdíme stav nehnuteľnosti, prediskutujeme ďalšie kroky a zodpovieme všetky vaše otázky.

02

Ohodnotenie

Naši analytici vypočítajú cenu vašej nehnuteľnosti a vytvoria na mieru cenovú ponuku, na okamžitý predaj vašej nehnuteľnosti.

03

Vyplatenie

Plynulo vás prevedieme celým procesom predaja a zaplatíme všetky poplatky. Peniaze za nehnuteľnosť dostanete okamžite.

Potrebujete poradiť?

Radi vám zodpovieme všetky otázky spojené s predajom a kúpou nehnuteľností a nastavením finančného plánu.

BLOG

Referencie klientov

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť?
Dohodnime si stretnutie online.

Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Vyplňte prosím nasledovný formulár a budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke. Ochrana osobných údajov